SPARING

Sparing z MKS ZABORZE

W piątek 6.03.2015 sąsiedni klub MKS Zaborze zaprosił nas na sparing.

W pierwszej godzinie graliśmy z tzw. "drugim garniturem", natomiast druga godzina z "pierwszym garniturem".

Pierwsza godzina gry należała do nas. Byliśmy przy piłce, prowadziliśmy grę, niestety celowniki były ustawione w bramkarza lub obok bramki. Jedynie Szymon Marzec ustawił celownik lepiej i zdobył dwie bramki które dały nam zwycięstwo 2-1. Druga połowa wyglądała dokładnie odwrotnie. To MKS Zaborze prowadziło grę i kontrolowało wynik meczu, a każdy błąd kończył się bramką. Nasi piłkarze walczyli o jak najlepszy wynik i wyprowadzili kilka ciekawych kontr. Szkoda że brakło zimnej krwi i zdobyliśmy tylko trzy bramki. Bramki zdobyli Bartosz Nowak, Wojtek Jachimowski i Emil Dobrzyński. Na pochwały w tym dwumeczu zasługują Szymon Marzec za dobrze nastawiony celownik, Emil Dobrzyński za zaangażowanie i walkę dzięki której zmusił rywala do błędu i zdobył gola. Bezbłędne spotkanie rozegrał Jakub Wiszniewski, w defensywie dużo pomagał mu Kacper Wozniak.

Wynik :
MKS ZABORZE vs MULTISPORT ZABRZE