SPARING

SPARING rocznik 2003.

Multisport Zabrze vs Stal Zabrze 6:6 2:0K.

Wczoraj rozegraliśmy sparing z drużyną Stal Zabrze.
Mecz był bardzo wyrównany chłopaki z jednej jak i drugiej drużyny zostawili na boisku wiele serca. Dzięki dużemu zaangażowaniu padło aż 12 bramek. Mecz układał się różnie to my wyszliśmy na prowadzenie 1:0, natomiast przeciwnik odpowiedział 3 golami i zrobiło się 1:3. Nasi piłkarze nie podłamali się i doprowadzili do remisu. Przy wyniku 5:6 również strzelili gola na 6:6. Bardzo dobrze w tym spotkaniu wypadł Maciek Bonk który strzelił cztery bramki. Akcje ofensywne z nim kreowali Michał Sibik, Kamil Wójcicki oraz Paweł Buchta. W defensywie na pochwały zasługuje Daniel Mańkowski, Jakub Wacyk oraz bramkarz Dawid Kluba. W rzutach karnych wykonaliśmy je bezbłędnie, przy dwóch błędach przeciwnika wygraliśmy 2:0.

Strzelcy:

4 gole: Maciej Bonk
1 gol: Kamil Wójcicki, Michał Sibik

Rzuty karne wykonali bezbłędnie i nie do obrony Michał Sibik i Maciej Bonk.

Gratulacje!!